Объявление Продам автофургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Mercedes-Benz
Sprinter
автофургон < 3.5т
2018
2018-05-02
182950 км
771 кг
2729 кг
3500 кг
Швеция Gothenburg
17 июн. 2024 г.
7206626
2024-06-19 15:46
2024-06-24 20:17
7.043 м × 2.175 м × 3.08 м
163 л.с. (120 кВт)
газ
2
Видеокамера заднего хода:
Гидроборт:
Подогрев топлива:
2024-11-30
белый
Stenskott vindruta utanför synfält. Gummilist skadad höger framdörr. Skada höger sidoblinkers. Bakljus skadat höger sida. Flertal karosskador, bucklor, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, , Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Ratten är sliten. Innertak skada
Inredningsdetalj skadad fram.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Backkamera visar dålig bild. Kraftiga vibrationer i hela bilen under färd, ej lokaliserat.
Previous owners: 8
License number: RKW701
Manufacture month: aprill 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2622, 6033 och 9329 mil. Senast utförd 2021-12-03
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 6108 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 207 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
316 CDI Volymskåp
2018
Antispinn
AUX-ingång
PercentIconDeductible VAT