Объявление Продам бортовой грузовик < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Mercedes-Benz
Sprinter
2013
2013-05-30
177890 км
1215 кг
2285 кг
3500 кг
Швеция Gothenburg
18 июн. 2024 г.
7205891
2024-06-24 18:38
2024-06-27 20:26
5.98 м × 2.16 м × 2.4 м
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
газ
механика
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
2025-03-31
белый
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan,
EXTERIOR:
Karosskada vänster sidospegel, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Skada höger sidoblinkers. Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal repor, Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal bucklor/dörruppslag2 X KÖRRIKTNINGSVISARE (4.4) FRAM VÄNSTER FEL FÄRGHandtag skadat till skåp
Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Rasslande ljud i motorrum.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Elhiss vänster fram missljud.
Previous owners: 11
License number: MCS173
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3144, 5965, 7106, 11299, 13338 och 17779 mil. Senast utförd 2023-12-09
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 7412 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 232 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
Deductible VAT: Yes
316 CDI Pickup/Chassi
2013
Antispinn
PercentIconDeductible VAT