Объявление Продам хэтчбек Peugeot 108 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Peugeot
108
хэтчбек
2021
2021-07-30
39 950 км
287 кг
953 кг
1 240 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7214173
2024-08-01 15:02
2024-08-06 19:14
3,475 м × 1,615 м × 1,46 м
72 л.с. (52.92 кВт)
электро
Расход топлива:
3,7 л/100км
механика
2
Видеокамера заднего хода:
PTO:
2026-03-31
серый
Bromsskivor fram rostskadade.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: FFE27Z
Service history: Service utförd vid följande mil: 2511, 3719
Service book: Loose papers
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1430 SEK
Max pull weight: 2 260 kg
CO2-emission (petrol): 85 g/km
Tax weight: 950 kg
Deductible VAT: Yes
PureTech 5dr
2021
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT