Объявление Продам кабриолет BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
BMW
3-serien
кабриолет
2007
2012-05-04
176300 км
270 кг
1895 кг
2165 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7201282
2024-04-24 17:39
2024-04-29 21:02
Количество дверей:
3
Длина - 4.58 м, ширина - 1.782 м
306 л.с. (225 кВт)
электро
механика
Навигация:
CD
PTO:
2025-04-30
серый
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador, Klickande ljud vid rattutslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Rasslande ljud från avgassystem.
Previous owners: 8
License number: DJP589
Service history: Service utförd vid följande mil: 2623, 5461, 7854, 10827, 11506, 14652, 14811, 15232, 17111, 17610 senast 2023-07-05
Service book: Yes
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3154 SEK
Max pull weight: 1 335 kg
CO2-emission (petrol): 238 g/km
Tax weight: 1 890 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
335i Cabriolet 306hk
2007
Avtagbar dragkrok
Xenon-ljus
AUX-ingång
Elstol med minnesfunktion förarplats
PercentIconNO deductible VAT