Объявление Продам кроссовера DS DS7 Crossback с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
DS
DS7 Crossback
кроссовер
2021
2021-07-16
74 210 км
486 кг
1 864 кг
2 350 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
20 авг. 2024 г.
7214459
2024-08-18 19:50
2024-08-25 20:01
4,595 м × 1,895 м × 1,631 м
181 л.с. (133 кВт)
электро
2
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
2026-04-30
серый, металлик
Fåtal stenskott, Fåtal lackskador, Övre bromsljus repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Små sprickor mediaskärm.
Previous owners: 2
License number: MEP41E
Service history: Service utförd vid följande mil: 1768, 4195, 6383 senast 2024-03-27
Service book: Yes
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 150 kg
Tax weight: 1 860 kg
Deductible VAT: Yes
DS7 Crossback E-Tense PHEV
2021
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car