Объявление Продам кроссовера Toyota C-HR с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Toyota
C-HR
кроссовер
2023
2023-03-30
14 420 км
360 кг
1 500 кг
1 860 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
22 авг. 2024 г.
7213945
2024-08-21 15:24
2024-08-26 20:46
4,39 м × 1,795 м × 1,555 м
98 л.с. (72.03 кВт)
электро
2
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2026-03-31
серый
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor. Plastkåpa under bil skadad. Stötfångare bak skadad. Vänstra sidan av bilen är lacken vågig.
Repor på inredningsdetaljer fram och bak. Innertak, smutsigt. Spår av tidigare utrustning.
Previous owners: 2
License number: RWN93N
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4105 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
Tax weight: 1 500 kg
Max trailer weight: 725 kg
Deductible VAT: No
1.8 HSD
2023
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
PercentIconNO deductible VAT