Объявление Продам кроссовера Volvo XC40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
XC40
кроссовер
2021
2021-05-12
59150 км
471 кг
1809 кг
2280 кг
Швеция Gothenburg
10 июл. 2024 г.
7206211
2024-07-09 16:59
2024-07-14 19:51
4.425 м × 1.873 м × 1.632 м
197 л.с. (145 кВт)
электро
Расход топлива:
6.5 л/100км
2
Видеокамера заднего хода:
PTO:
Полный привод:
2026-04-30
белый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak är slitna.
EXTERIOR:
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vibrationer i drivlinan.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Hjulvibrationer.
Previous owners: 1
License number: WPM18J
Service history: Service utförd vid följande mil: 2068, 3945, 5360 senast 2024-03-11
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4192 SEK
Max pull weight: 1 220 kg
CO2-emission (petrol): 147 g/km
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
Deductible VAT: Yes
B4 AWD
2021
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT