Объявление Продам кроссовера Volvo XC90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
4.953 м × 1.931 м × 1.739 м
303 л.с. (223 кВт)
электро
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2024-11-30
серый
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur. Lucka till reservhjuls balja går inte öppna.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Laddkabel saknas.
Previous owners: 4
License number: FUE387
Service history: Service utförd vid följande mil: 1923 och 4423 senast 2024-07
Service book: Yes
Textile: Partial leather
Collision warranty: 2024-11-14 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 430 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Deductible VAT: No
T8 AWD Recharge
2022
Electric/Petrol
Auto hold
Autobroms
Connected Safety
Digitalradio DAB
Drive Mode Settings
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Infällbar dragkrok
Keyless Entry & Start
LED-strålkastare
Ljuspaket
Loungepaket
Nyckellöst startsystem
Progressiv Servo
Rattvärme
Skyltavläsning
Smartphone Integration
Solgardiner i bakdörrar
Stämningsbelysning interiört
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car