Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volkswagen
Caddy
легковой фургон
2020
2020-02-07
49010 км
Количество мест:
2
649 кг
1726 кг
2375 кг
Швеция Gothenburg
17 июн. 2024 г.
7208951
2024-06-17 14:57
2024-06-19 19:47
4.878 м × 1.793 м × 1.886 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
газ
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-01-31
черный
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Repa tak, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp. Vibrationer vid 80km/h
Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning.
Previous owners: 1
License number: BCP02K
Manufacture month: joulukuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2620, 3559, 4334 och 4660 mil. Senast utförd 2024-03-05
Service book: Electronic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4810 SEK
Max pull weight: 1 125 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 2 370 kg
Max trailer weight: 1 450 kg
Deductible VAT: Yes
2.0 TDI Maxi Skåp 4MOTION
2020
Autobroms
AUX-ingång
Smartphone integration
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT