Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Caddy
легковой фургон
2022
2022-08-08
52480 км
Количество мест:
2
651 кг
1699 кг
2350 кг
Швеция Gothenburg
17 июн. 2024 г.
7208099
2024-06-17 10:30
2024-06-19 20:02
4.853 м × 1.855 м × 1.842 м
Кузов
Фаркоп:
122 л.с. (90 кВт)
газ
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
2025-08-31
белый
Lackskada på stötfångare fram. Lackskada stötfångare bak, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 1
License number: LBK10U
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3323 mil. Senast utförd 2023-07-14
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 9832 SEK
Max pull weight: 1 150 kg
CO2-emission (diesel): 121 g/km
Tax weight: 2 350 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: Yes
Cargo 2.0 TDI Skåp
2022
Assistanssystem
Autobroms
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT