Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy MPV с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volkswagen
Caddy MPV
легковой фургон
2020
2020-03-25
68 570 км
Количество мест:
2
526 кг
1 520 кг
2 046 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
29 авг. 2024 г.
7215889
2024-08-28 13:15
2024-09-01 19:58
4,506 м × 1,793 м × 1,823 м
Кузов
Фаркоп:
102 л.с. (75 кВт)
электро
механика
2
PTO:
Подогрев топлива:
2025-03-31
белый
Bromsbelägg fram och bak utslitna.
EXTERIOR:
Flertal bucklor, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser.
Previous owners: 1
License number: PFL74W
Manufacture month: veebruar 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2325 och 3715 mil. Senast utförd 2022-08-03
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1438 SEK
Max pull weight: 1 454 kg
CO2-emission (petrol): 137 g/km
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
Deductible VAT: Yes
1.0 TSI
2020
Antispinn
AUX-ingång
Motorvärmare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT