Объявление Продам пикап Volkswagen Amarok V6 TDI с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/73
Volkswagen
Amarok V6 TDI
пикап
2016
2016-10-14
277237 км
2920 кг
Швеция Karlstad
более 1 месяца
1983858
2024-07-11 13:25
5.191 м × 1.954 м × 1.834 м
224 л.с. (165 кВт)
дизель
Евро:
Euro 6
Тормоза
ABS:
Центральный замок:
Полный привод:
Bucklor, repor och lacksläpp förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Senaste service utförd 2024-03-26 vid 273541 km
Servad sedan ny på auktoriserad VW verkstad
Full servicedokumentation medföljer
Skatt/årsavgift: 5952 kr
Årskatt betald t o m: 20240930
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240318
Besiktigad till och med: 20250531
Antal nycklar: 3 st
Fordonskategori EU: N1G
Max släpvagnsvikt: 3500 kg
Lastutrymmets längd: 1616 mm
Sommardäck
Vinterdäck Dubbfria
Elhissar
Navigator
Dieselvärmare Med 2 st fjärr
Backkamera
Flakkåpa Alpha CME
Ledljusramp fram