Объявление Продам прицеп тентованный år: 2017 с аукциона продано и не участвует в поиске!
прицеп тентованный Unsinn GTP 3542 LBW Tandem Unsinn GTP 3542 LBW Tandem цена по запросу Прицеп тентованный 2017 2 100 кг Германия, Deggendorf
прицеп тентованный Svan CHT202 Svan CHT202 16 500 € Прицеп тентованный 2017 12 800 кг Чехия, Třebechovice pod Orebem
прицеп тентованный Fruehauf Fruehauf 6 000 € Прицеп тентованный 2017 Польша, Kotowa Wola
прицеп тентованный år: 2017
прицеп тентованный år: 2017
прицеп тентованный år: 2017 изображение 2
прицеп тентованный år: 2017 изображение 3
прицеп тентованный år: 2017 изображение 4
прицеп тентованный år: 2017 изображение 5
прицеп тентованный år: 2017 изображение 6
прицеп тентованный år: 2017 изображение 7
прицеп тентованный år: 2017 изображение 8
прицеп тентованный år: 2017 изображение 9
прицеп тентованный år: 2017 изображение 10
прицеп тентованный år: 2017 изображение 11
1/11
Год выпуска:  2017
Грузоподъемность:  2 000 кг
Собственный вес:  1 500 кг
Полная масса:  3 500 кг
Место расположения:  Швеция Leksand
Дата размещения:  28 авг. 2024 г.
Autoline ID:  BD41974
Аукцион:  1
Дата окончания:  2024-09-11 09:00
Габаритные размеры:  8 м × 2,2 м × 2,75 м
Количество осей:  2
Состояние:  б/у

Дополнительная информация — Прицеп тентованный år: 2017

Шведский
Släpvagn Blyss - 2017
* Stor täckt släpvagn från 2017
tillverkad av Blyss
med ordentligt lastutrymme
* Perfekt för transport av skrymmande och väderskyddade varor
* Släpvagnen är i bra bruksskick
men kapellet har några synliga revor och lagningar (se bilder)
* Kopplingsanordningen är i gott skick
* Släpvagnen är försedd med lättmetallfälgar och ett reservdäck
* Denna släpvagn är en pålitlig följeslagare för större transporter
idealisk för både företag och privatpersoner som behöver en rejäl och skyddad transportlösning
Specifikationer
* Tillverkare: Blyss Transporttechnik GmbH
* Chassinr/VIN: WB2A350P2H0021416
* Bakre överhäng: 3820 mm
* Kapell: Grått
slitet på vissa ställen (se bilder)
* Koppling: Stabil kopplingsanordning med säkerhetsspärr och stödben
* Däck: Bra skick
lättmetallfälgar
* Övrigt: Reservdäck medföljer
* Lastutrymme: Rymligt och välskött invändigt
Anmärkningar
* Se bilder
* Kapellet har några synliga revor och lagningar (se bilder). I övrigt är vagnen fullt funktionsduglig
Прицепы тентованные
Найдено: 127 объявлений
Показать
Подписаться