Объявление Продам седан BMW 5-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Количество дверей:
5
4.936 м × 1.868 м × 1.483 м
113 л.с. (83 кВт)
бензин
Навигация:
CD
Видеокамера заднего хода:
2024-12-31
черный
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal repor
Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Previous owners: 3
License number: HEZ246
Manufacture month: august 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3309, 6789, 9887, 12252 senast 2023-10-25
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
Tax weight: 1 910 kg
Deductible VAT: No
530e iPerformance Sedan
G30
2019
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Head-up display
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Tygmattor
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car