Объявление Продам седан Tesla Model 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Tesla
Model 3
седан
2021
2021-03-11
75 150 км
300 кг
1 932 кг
2 232 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
2 сент. 2024 г.
7215140
2024-08-29 18:51
2024-09-04 20:28
4,694 м × 1,85 м × 1,443 м
электро
2
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Полный привод:
2026-08-31
черный
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Höger bakljus kondens
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Farthållare aktiveras ej.
Previous owners: 3
License number: ZSK00U
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 268 kg
Tax weight: 1 930 kg
Deductible VAT: Yes
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2021
Antispinn
Auto hold
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Kurvljus
LED-strålkastare
Panoramatak
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car