Объявление Продам универсала BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
BMW
3-serien
универсал
2011
2010-12-03
152980 км
465 кг
1680 кг
2145 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7207281
2024-07-01 18:08
2024-07-04 21:32
4.527 м × 1.817 м × 1.418 м
Тип привода:
полный привод
184 л.с. (135 кВт)
газ
Расход топлива:
5.8 л/100км
2
Полный привод:
2025-07-31
черный
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp. Stötfångare bak, karosskada.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Inredningsdetalj saknas fram. Kåpa till lampa på bagageluckan ligger i lastutrymmet. Förardörr insida skadad.
Previous owners: 2
License number: ESF562
Manufacture month: październik 2010
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 8150 och 10635 mil. Senast utförd 2019-05-14
Service book: Missing
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3293 SEK
Max pull weight: 1 355 kg
CO2-emission (diesel): 153 g/km
Tax weight: 1 680 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
320d xDrive Touring
E91
2011
Antispinn
AUX-ingång
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT