Объявление Продам универсала Mercedes-Benz E-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Mercedes-Benz
E-Klass
универсал
2018
2017-11-20
224 420 км
575 кг
1 995 кг
2 570 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
26 авг. 2024 г.
7215774
2024-08-29 17:25
2024-09-03 20:02
5 м × 1,907 м × 1,494 м
194 л.с. (143 кВт)
газ
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-01-31
черный
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal repor och stenskott. Fåtal rostangrepp, bucklor/dörruppslag.
Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak skadat.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Missljud hjullager bak. GPS positionering felaktig.
Previous owners: 5
License number: YYC938
Manufacture month: oktoober 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2421, 4804, 7253, 9536, 11947, 14740, 17285, 19424, 20978 senast 2023-11-14
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2458 SEK
Max pull weight: 930 kg
CO2-emission (diesel): 137 g/km
Tax weight: 1 990 kg
Deductible VAT: No
E 220 d 4MATIC Kombi All-Terrain S213
2018
Aktiv parkeringshjälp
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Luftfjädring (justerbar)
Nyckellöst startsystem
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT