Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Passat
универсал
2012
2011-10-06
185080 км
523 кг
1647 кг
2170 кг
Швеция Gothenburg
17 июн. 2024 г.
7208775
2024-06-20 18:23
2024-06-25 21:32
4.871 м × 1.82 м × 1.464 м
150 л.с. (110 кВт)
газ
CD
2025-04-30
черный
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
EXTERIOR:
Bristfällig fastsättning stötfångare fram. Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Olika mönster på vinterdäck samt så är fälgarna slitna. Ej original tanklucka. Backsensor intryckt bak.
Klädsel skadad, fram. Del utav inredningen bagage saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj bak saknas. Inredningsdetalj skadad, Innertak, smutsigt. Inredningsdetalj är trasig.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Olja lite över maxnivå på stickan.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Ena skyltbelysningen ur funktion. 1 nyckel fungerar ej till bilen, går ej och starta samt fjärrlås ur funktion. Låter lite om ratten när man vrider.
Previous owners: 8
License number: BZN722
Manufacture month: maj 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1472, 2947, 4471, 6041, 7517, 9037, 12765, 13821, 15172, 16168, 17591, 18324 senast 2023-10-12
Service book: Yes
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 448 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
CO2-emission (methane): 119 g/km
Tax weight: 1 640 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
1.4 TSI EcoFuel Variant
2012
Auto hold
Avtagbar dragkrok
Motorvärmare
AUX-ingång
Kurvljus
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car