Объявление Продам универсала Volkswagen Tiguan с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volkswagen
Tiguan
универсал
2019
2019-01-10
156 660 км
475 кг
1 875 кг
2 350 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
23 авг. 2024 г.
7207752
2024-09-04 17:06
2024-09-08 19:04
4,49 м × 1,859 м × 1,634 м
TDI 4MOTION
190 л.с. (140 кВт)
газ
Объем:
2 000 см³
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-06-30
белый
Mindre hjullager liknande ljud hörs, ej lokaliserat.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Repa stötfångare bak, Ytrost baklucka, Flertal stenskott och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Servicelampa lyser.
Previous owners: 3
License number: YOY530
Manufacture month: grudzień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2848, 5621, 8083, 10756 senast 2022-11-18
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 3389 SEK
Max pull weight: 1 150 kg
CO2-emission (diesel): 147 g/km
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 2 300 kg
Deductible VAT: Yes
2019
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
AUX-ingång
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT