Объявление Продам универсала Volvo V70 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V70
универсал
2011
2011-06-09
131 390 км
478 кг
1 832 кг
2 310 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
29 авг. 2024 г.
7216248
2024-08-28 13:57
2024-09-02 21:44
4,823 м × 1,861 м × 1,547 м
163 л.с. (120 кВт)
газ
2
Подогрев топлива:
2025-09-30
серый
Flertal stenskott och lackskador. Fåtal bucklor/dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Previous owners: 2
License number: LPM278
Manufacture month: huhtikuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2141, 3838, 4379, 5306, 6042, 6624, 7634, 8391, 9492, 10945, 11819, 12282, 13014 senast 2024-07-25 Kamrem utförd vid (mil):: 11819 Datum Kamremsbyte: 2022-07-27
Service book: Yes
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3605 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 159 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
II D3
2011
AUX-ingång
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT