Объявление Продам универсала Volvo XC40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volvo
XC40
универсал
2021
2021-02-01
73230 км
415 кг
1875 кг
2290 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7211313
2024-07-16 12:49
2024-07-21 19:38
4.425 м × 1.873 м × 1.632 м
129 л.с. (95 кВт)
электро
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
2026-02-28
серый
Vibrerar vid inbromsning.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vibrationer i drivlinan.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fälglåsnyckel, saknas.
Previous owners: 1
License number: YAH51M
Manufacture month: jaanuar 2021
Service history: Service utförd vid följande mil: 1659, 3564, 5614 senast 2023-12-18
Service book: Yes
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: Yes
T4 FWD Recharge
2021
Electric/Petrol
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car