Объявление Продам кроссовера Hyundai Tucson с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Hyundai
Tucson
кроссовер
2022
2023-04-25
41 610 км
433 кг
1 737 кг
2 170 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
28 авг. 2024 г.
7214550
2024-08-27 12:15
2024-09-01 19:47
4,5 м × 1,865 м × 1,65 м
Тип привода:
полный привод
180 л.с. (132 кВт)
электро
Объем:
1 600 см³
Расход топлива:
5,8 л/100км
2
Навигация:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
Полный привод:
2026-04-30
серый
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: WAJ69M
Service history: Service utförd vid följande mil: 3225 senast 2024-05-17
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Collision warranty: 2026-04-24 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 10198 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 650 kg
Deductible VAT: Yes
1.6 T-GDi 4WD
2022
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Sätesvärme bak
Ventilerade framsäten
360 kamera
PercentIconDeductible VAT